HAKKIMIZDA

Kurucumuz Önder TAŞTAN, 1992 yılında acente olarak sigortacılık hayatına başladı. Sektörün teknik, hasar, muhasebe ve diğer tüm alanlarında, bizzat içinde yer alarak,  sahada kendini yetiştirdi. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile doğrudan veya dolaylı olarak çalışmalarını sürdürdü ve halen devam etmektedir. Sektöre yüzlerce yeni sigortacı yetiştirdi. Yetiştirdiği sigortacıların bir kısmına verdiği destekle, onların da acente olarak bu sektörde yer almalarına yardımcı oldu. Bu bağlamda diğer sigortacı meslektaşlarıyla rakip olmak değil, onlarla birlikte dayanışma içinde olarak Türkiye’deki sigorta kalitesini daha üst seviyelere taşıma prensibini kendine amaç edindi. Sigortalı ve sigortalı adaylarını bilinçlendirmek maksadıyla çeşitli televizyon kanalı ve panellerde konuşmacı olarak yer aldı. Kurumsal ve bireysel müşterilerine ve müşteri adaylarına sigorta uzmanı ve danışmanı olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Web sitemizi hazırlarken gereksiz, anlaşılır olmaktan uzak, gözünü yoracak yazı ve görsellere yer vermeden, tamamen sizlerin öncelikli isteklerinizi karşılayacak, hedefe odaklı içeriklere yer vermeye gayret ettik. Bu anlamda ve diğer konularda siz saygıdeğer müşterilerimizin de önerilerine açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Firmamızdan sigortacılık ile ilgili her türlü konu hakkında 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Bunun için müşterimiz olmanıza gerek yoktur.

Firmamızın prensiplerine göre “müşteri her zaman haklıdır” anlayışını doğru bulmuyoruz. Bu anlayış maalesef ki bazı kişiler tarafından suiistimale açık bir kapı bırakmaktadır. Bizim için sadece “haklı, her zaman haklıdır.” Eğer haklıysanız, her zaman arkanızda, yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamızdan aldığınız teklifi, aynı sigorta şirketinin başka acentesinden yaptırmamanızı önemle rica ederiz. Çünkü sizin için en geniş kapsamlı ve en doğru teklifi, en düşük fiyatla hazırlamak için, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sigorta şirketlerinden araştırmak suretiyle, gerçek anlamda azami çaba sarfediyoruz. Öncelikli amacımız en ucuz poliçeyi satmak değil, isteklerinize en uygun poliçeyi, en geniş teminatlarla, en ucuz şekilde sizlere sunmaktadır. Poliçe satın alma sürecinde sizlerin de öncelikleriniz bu sıralamada olursa, doğru kararı verdiniz ve doğru adresteniz demektir.

Firmamızdan aldığınız hizmeti, etik kurallar çerçevesi dışında araç olarak kullanarak, aynı sigorta şirketinin başka acentesinden ucuz poliçe almak gibi bir amacınız varsa, firmamızı değil, lütfen “amatör-ucuz sigortacıları” tercih ediniz. Unutmayınız ki iyi niyetli olduğunuz takdirde, herhangi bir mağduriyet yaşadığınızda, firmamızdan destek alabilmeniz için müşterimiz olmanıza gerek yoktur. Bu bağlamda, verdiğimiz hizmetin kalitesi doğrultusunda müşteri kitlemizin de kalitesinin yüksek olduğunu bilmenizi isteriz.

Sözde değil, gerçek anlamda insana değer veriyoruz. Maddi kazançtan önce insan biriktirmek gibi bir amacımız var.

Saygılarımızla

ÖNDER TAŞTAN