TEKLİF AL

Pert kasko teklifi için formu doldurun veya Whatsapp'dan teklif alın.

İLETİŞİM KURULACAK KİŞİ
RUHSAT BİLGİLERİ

Pert Kasko; aracın en az %60'ının hasar görmesinden sonra tekrar layığı ile tamir edilerek trafiğe çıkan araçlara yapılan kasko sigortasıdır.

Aracınızın pert kasko poliçesi varken tekrar pert olması durumunda; aracın hasar gördüğü tarihteki, aynı özelliklere sahip piyasa rayiç bedeli üzerinden ödeme yapılır.

Eğer pert kayıtlı bir aracı banka veya bir finans kuruluşundan kredi ile satın almak istiyorsanız, firmamızdan yaptıracağınız kasko poliçesi ile kredi kullanabilirsiniz. Krediniz onaylanır. Kredi kullanmadan önce kaskonuzu yaptırmanız gerekir. Banka ve diğer finans kuruluşları pert kasko yapmazlar.

Ekspertiz incelemesi sonucu aracınızın pert olduğu kararı çıkarsa, genelde yaklaşık 30 ila 45 gün içinde sigorta şirketi tarafından ödemeniz yapılır.

Aracın pert sayılabilmesi için sadece hava yastıklarının patlamış olması yeterli bir kriter kabul değildir. Hava yastığının patladığı durumlarda araç diğer pert kriterlerini yerine getirmiyorsa hava yastığı tamiri dahil tüm hasarlar giderilerek otomobil tekrar kullanılabilir duruma getirilebiliyor.

Eğer bir  araç için pert kararı verilmiş ve plakasına pert kaydı işlenmişse, araç sahibi, araç değer kaybı talep edemeyecektir. Çünkü pert aracın kaskosunun bağlı olduğu sigorta şirketi, aracın o günkü rayiç değerini hesaplayarak, araç sahibine tazminat olarak ödeyecektir.

Aracı satın almadan önce mümkünse ruhsatını veya motor/şasi bilgilerini firmamıza ilettiğiniz taktirde size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Pert kaydı olmayan bir araca yaptığımız normal kasko poliçesindeki, genişletilmiş full kasko poliçesinde yer alan bütün teminatları içerir.

BAŞLICA TEMİNATLAR

*Çarpma, çarpışma, yanma

*Hırsızlık, hırsızlığa teşebbüs

*Halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör

*Sel ve su baskını

*Deprem 

*Toprak kayması, fırtına, dolu ve yıldırım

*Ferdi kaza

*Tedavi masrafları

*Hasarsızlık koruma teminatı

*Hukuksal koruma

*Manevi tazminat 

*Yetkili olmayan kişilerce çekilme

*Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk

*Anahtar kaybı

*Kemirgen ve vahşi hayvan zararları

*Hasar durumunda kiralık araç

*Yol yardım

ve diğer teminatlar..